top of page
9O5A0973-1-1hot-fb.jpg

Ohlasy klientů

S Editkou mám tu nejlepší zkušenost! Od první schůzky jsem v ní měla naprostou důvěru, pocit bezpečí, pochopení.
Moje předešlá zkušenost s cranio terapií nebyla dobrá a jsem šťastná, že jsem se dozvěděla právě o Edit. Je to profesionálka s klidným, empatickým přístupem. Po cranio terapii jsem vždy jako vyměněná a Editku vřele doporučuji!

Veronika Tihlářová

Edit je přívětivá a laskavá, ošetření u ní je jako ponořit se do hlubokého jezera s živou vodou. Když odcházím, tu hlubinu a klid si odnáším v sobě.

Ivana Vinšová

Chcete chvíli jen být?
Tak navštivte Edit.
Rozpuštěni v přítomnosti.
Zbavíte se smutku zlosti.
Odpočinek od sebe sama,
ponoření do neznáma,
To, co v nás tichem vypráví,
v tom klidu všechno opraví,
mně vždy ztichne v hlavě to rádio,
když navštívím Edit a Kranio :)
Moc doporučuju.

Tomáš Reinbergr - učitel meditace a kouč duchovního růstu

Milá Edit, ráda bych Vám poděkovala za vaši péči, kterou jsem získala nejen já, ale i mé dvě holčičky. Děkuji predevším za naše úplne prvni setkání věnováná té nejmladší, která čerstvě po porodu bojovala s velkým neklidem a křečovými stavy, po vašem ošetření jako mávnutím kouzelného proutku se z uplakaného miminka stalo spokojené dítě. Děkuji také za podporu a informace, které mi pomohly řadu věcí vidět v hlubších souvislostech. Nejvíce pro mě ale znamenal váš vnitřní klid, bezpodmínečné přijetí a hluboký zájem, který jsem z vás cítila při každém našem setkání.

Radka Štorkánová

Kranio s Edit bylo pro mne velmi nápomocné k procítění mého těla...Editin přesah, lidskost, jemnost a empatie mi byly podporou ve vytvoření důvěry a síly v sebe, v proces a jití vpřed - do sebe, do těla.
Nebylo mi po ošetření vždy jen příjemně, ale po težku vždy svitlo o něco jasnější slunce a tak to má být. Děkuji Edit za úžasnou pomoc

Petr Jáchym

K Editce na Kranio chodím už několik let. Když jsem přišla k Editce poprvé, nebyla jsem spojená s tělem a přišlo mi, že jsem na tento svět nepatřím . Kranio mě velmi jemně začlo navracet do těla a začala jsem si ho více a více uvědomovat. Je to velmi jemná a Láskyplná technika která tělu dá bezpečný prostor, aby se samo mohlo léčit a Editka má andělské ruce. Kranio miluju a děkuji Editko že jsem tě poznala.

Kačka Rychterová

Ocistna, uvolnujici a lecebna jsou sezeni s Editou.
Neni snadne popsat uvolneni mysli a tela.
Kdo nezkusi tezko muze porozumnet.
Dekuji Edit

Jiří Kubálek

U Edit jsem prozila mnoho krasnych zazracnych setkani, pri kterych jsem udelala velke pokroky v seberozvoji. U Edit jsem našla bezpečné a přijímající místo, kde bylo v pořádku se uvolnit a zvedomovat si staré rány. Vždy se k Edit ráda vracím, když nevím kudy kam a potřebuji novy vhled do neprehledne situace. Doporučuji vsem❤

Kristýna Velíšková

Jemnost, citlivost, bezpodmínečné přijetí, ale i jasné vedení.Hluboký léčivý relax. Děkuji.

Petra Kvapil Procházková

K Edit mě přivedl můj sen o Kraniosakrální biodynamice. Nevěděl jsem, co biodynamika znamená, ani jsem to v tom snu neuměl vyslovit, ale dal jsem na intuici a vyzkoušel to. A udělal jsem dobře.
Při kraniosakrálním ošetření, když jsem měl zavřené oči, tak jsem se cítil, jako bych prolétával vesmírem svého těla a viděl jsem světelné obrazce. Teď, když mám oči otevřené, tak cítím, že se můj život začíná prosvětlovat 🙏

Libor Modrovský

K paní Edit jsem začala chodit v těhotenství a každá návštěva byla jako pohlazení. Jak fyzické, protože mi kranio přinášelo úlevu, od tělesných problému spojených s požehnaným stavem (jak zná mnohá maminka :)), tak i psychické, protože paní Edit je velmi laskavý a vnímavý člověk. S kraniem pokračuji i po porodu už několikátým rokem a ve společnosti paní Edit se vždy cítím nádherně opečovaná.

Kateřina Brei

Rda bych přidala svoji zkušenost s kraniosakrálním ošetřením u Edit Tiche. Obrátila jsem se na ni s problém nervové soustavy, přetížení únavy a šelestu v ušich, tinnitu. K Edite jsem chodila pravidelně každý týden pokud byl termin volný po dobu cca 2 - 3 let. Při ošetření jsem cítila jemné vibrace, chvění, uvolnění, někdy i třes, a velkou lásku. Po ošetření jsem byla klidná, usměvavá a vyrovnaná. Moje bytost se posunula směrem ke zdraví a svůj život a jeho výzvy daleko lépe zvládam a citím se vitálněji. Také se mi zlepšil spánek a mé chování k dítěti, které mě předtím vytáčelo. Jsem klidnější a vyrovnanější. Snažím se o odstup od svých problémů a lehčí a radostnější přístup k životu. Moje 6 lété dítě si procházelo ošetřením též. A mohu říci, že ze jsem v jeho očích viděla zážitek procházení si porodem, porodními cestami, pobytem v bříšku i okamžikem početí . Děkuji, děkuji, děkuji.

Monika Veselá

K Edit chodíme s dcerou moc rády. Věřím, že terapie dceři pomáhají v dlouhodobé rekonvalescenci. Mně osobně Edit velmi pomáhá s duševní rovnováhou.

Marcela Týfová


Edit je terapeutka, která vás osloví svým nadšením, upřímností a neustávajícím hledáním toho dobrého ve vás, v každém okamžiku vašeho sezení a v životních situacích, které se na první pohled dobré nezdají. Edit poskytuje profesionální přístup zároveň s velkou citlivostí a respektem ke klientovi a jeho životnímu příběhu.Cítím velkou důvěru, když se mohu uvolnit v bezpečném pečujícím poli, které Edit přirozeně vytváří. Děkuji za to!

Zuzana Kozáková

Sice pořád nechápu, na jakém principu terapie funguje, ale Edit je schopná pouhým přiložením ruky poznat, co mě zrovna trápí, aniž bych cokoliv řekla. Po terapii se vždy cítím jako znovuzrozená a plná sil. Edit moc doporučuji.

Linda Maragno

S mojí malou dcerou jsem řešila problémy se spánkem a vlastně celkový neklid. Editku mi doporučila kamarádka a já jsem od první sekundy věděla, že to je přesně to, co potřebujeme. Ošetření vždy pomohlo nejen dceři, ale také mně. Edit mě vždy povzbudila, uklidnila, dala nové vhledy a vyžádané rady. Malá si vždy ošetření užívala a to hlavně díky tomu, že je Edit velmi citlivá a umí to nejen s malými dětmi. Když jsem viděla, jak si holčička užívá ošetření, neváhala jsem, a taky se nechala opečovat. Chodíla jsem několik dní pak jak na obláčku. Edit je vlastně taková moje součást lékárničky a moc ráda ji doporučuji dál, protože vím, že je škoda její um nevyužít naplno.

Adéla Cinkaničová

Edit Tichá je laskavá a citlivá žena s velmi uklidňujícím hlasem. Před kraniosakrální terapii vše mile vysvětlí, žádný prožitek není špatný ani trapný. Při samotném procesu dochází k hlubokému uvolnění těla i mysli. Člověku je pak tak nějak příjemně, lehko a má chuť jen tak být. Kraniosakrální terapie mi přinesla nekolik AHA momentů v tom jak tělo funguje a jak si dokáže pomoci, pokud mu dáme prostor. I mně pomohla vyřešit dlouhodobé problémy se zažíváním, bolestmi v krku..Jsem ráda že jsem na cestě za uzdravením svého těla potkala zrovna paní Edit a těším se na další její spolupráci na mém já ❤.

Hana Strhálová

"V Editčině péči se cítím zabalená do léčivé lásky, pochopení a přijetí. Každé ošetření je jiné. Obzvláště moje páteř dostává terapeutickou péči a já s každým dalším ošetřením cítím jemné a laskavé posuny v celém systému."

Adél Obermajerová, autorka projektu Intimní prostor ženy

Na kranio k Edit chodím už několik let. Je velice milá, empatická, několikrát mi pomohla při náhlých zdravotních problémech. Vlastně, když mě něco bolí, prvně volám Edit, jestli nemá čas, abychom to vyřešily kraniem. Z každého ošetření u ní odcházím naprosto uvolněná, vyrovnaná a odpočatá. Velice ji doporučuji.

Kateřina Vávrů

U Edit jsem absolvovala dva běhy kraniosakrální terapie. S kranio už jsem měla dřívější zkušenosti a tak mohu říci, že Editka je ve svém oboru opravdu vynikající.

Iveta Havlová

K Edit jsem přišla se 4 měsíčními dvojčaty, které se narodily plánovaným císařem. Moje dcery málo spaly, prohýbaly se do luku, jedna z nich byla neustále nespokojená, křičela i několik hodin v kuse, aniž bychom přišli na to, co jí je. Několik návštěv s kranio ošetřením naši domácí atmosféru úplně proměnilo. Obě se začaly hodně smát, byly viditelně spokojenější, spaly lépe. Největší přínos pro nás byl, že zmizelo "bezdůvodné" křičení, které v nás vyvolávalo bezmoc. Najednou se každá nespokojenost dala rozklíčovat a vyřešit. Moc děkujeme za péči a přístup, které přinesly opravdovou změnu.

Adéla Rudá

Moje první návštěva u Edit byla touha po poznání…. co je vlastně Kranio a jak může být terapie mému tělu prospěšná.
Již po první terapii jsem cítila, že se uvnitř mého těla začalo něco dít…
Po skončení terapie se mě Edit zeptala jak se cítím a mile mi odpovídala na všechny moje otázky.
Nyní se k Edit na terapie objednávám pravidelně, těším se z její přítomnosti a z pocitů, které ve mě Kranio terapie zanechá. Pokaždé je terapie jiná, někdy cítím tlak a mírnou bolest a jindy obrovské uvolnění a zažívám pocity blaha. Vnímám na sobě, že je mé tělo i moje duše u Edit v hlubokém procesu léčení. Doporučuji terapii u Edit všem, kteří věří, že zázraky se dějí…..

Marcela Piknová

K Edit jsem chodila na kranio pravidelně po část roku, který jsem měla kvůli umírajícímu tatínkovi velmi náročný.
Na každé naše setkání jsem se těšila, nejen proto, že moje tělo mohlo odložit to, co nepotřebovalo, ale i proto, že Edit umí různé jiné techniky, jak ulevit i duši.
Jsem si jistá, že díky Edit a její nádherné energii jsem tímto těžkým obdobím prošla o notný kus lehčeji, než kdybych její péči neměla.
Děkuji a ráda doporučuji.

Hanka Burešová

Terapie s Edit je hluboký zážitek, nepopsatelné ponoření se do vln těla a klidu, radost i přátelství.
Vždy se těším na další setkání.

Martina Kleňhová

"Když jsem hledal pomoc pro syna (tiky a další spíše psychosomatické problémy plynoucí zřejmě částečně ze školy, částečně ze střídavé péče) dostal jsem doporučení na Edit. Zaujalo mě, že se jako málokdo specializuje na děti. Lákavý byl už jen popis práce s dětmi na jejich internetových stránkách, dojem z prvního sezení jej ale předčil. Sám jsem byl sezení přítomen a odcházel jsem jako na obláčku, byť se mnou Edit přímo nepracovala. Syn byl také velmi klidný a spokojený a doma usnul asi během 5 minut, což se dříve nestávalo (někdy mu trvalo usnout i více než hodinu). I další sezení byla fajn a synovi dle mého názoru pomohla. Určitě budeme služby Edit využívat i nadále a mohu ji doporučit ostatním rodičům."

David Dvořák

Když se potřebuji opravdu uvolnit, svoje tělo, svaly, mysl a duši, zavítám za Edit. Její individuální přístup obklopuje člověka bezpečím. Cítim, že zde jsem plně přijata, at’ přijdu s čímkoli. V prostoru Krania mám možnost se uvolnit natolik, že se tělo začne léčit samo. Od Edit odcházím odpočatá a plna elánu, jako bych se vrátila zrovna z dovolené u moře nebo pobytu v lese ;-) Jsem vděčná za to, že jsem tuto metodu poznala, na každé ošetření se nesmírně těším, je to úleva pro mou nervovou soustavu a duši, díky tomuto jsem mohla prášky na nervy hodit do koše a začít si užívat cestu zpět k sobě samé. V těhotenství mi byla terapie u Edit velikou úlevou, možná nám proto ne nadarmo lidé říkají, že máme neobyčejně pohodové miminko :-)

Doris Lamošová

Dobrý den Edit,
když jsem odcházel z našeho setkání cítil jsem se krásně a lehce.
Pár týdnů zpět jsem byl s dětmi na dovolené u moře. Sluníčko, slaná voda , pohyb ,večer meditace pod hvězdnou oblohou-nádhera .
Nebyl jsem u moře cca osm let. Podotýkám že jsem vodní tvor a koupání v moři mi opravdu chybělo. Tak po návratu domů
jsem se po dlouhé době cítil tak uvolněný a odlehčený prostě skvěle.
Ale ve srovnání s tím po terapii, po té jsem se cítil ještě o několik úrovní lehčeji.
Byla to pro mne ojedinělá zkušenost, kterou jsem nezažil na žádném meditačním ani jiném semináři.
Pomalu mi dochází, co to je vytvořit prostor klidu a míru, pro to aby mohla přijít ta čistá Lásky plná a univerzální energie.
Jsem za ten zážitek moc vděčný. Došlo mi, že tenhle princip jde použít v běžném každodenním životě.
Těším se na další setkání.
S pozdravem a úctou Pavel

Pavel

Během terapie u Edit mám krásnou příležitost ponořit se do hlubokého klidu a zaměřit se na své zdraví a celkově na sebe. Edit mi občas pomůže zvědomit si to, co ve mně probíhá cestou imaginace a pak to zpracovat během kranio ošetření. Z terapie vždy odcházím velice uvolněná a plující na vlně klidu. Díky Edit!

Zuzana Beranová

K Editce se vždy hodně těším, protože mám ráda být v její přítomnosti. Nejdřív si povídáme u čaje o tom, co mě právě tíží a Editka mi naslouchá a laskavě nabízí své vhledy. Užívám si její plnou pozornost. Pak volně přejdeme ke kranio péči, při které mi v těle postupně začne povolovat napětí a tělo se mi začne uvolňovat, tak jak to sama zatím obvykle ještě neumím. Ve mě a kolem mě je jen nádherný klid a zažívám úplnou spokojenost sama se sebou. Takové sladění se sama se sebou.
Doporučuji péči u Editky vyzkoušet a pokud si vzájemně sednete, tak vás Editka pohladí skrz na skrz :-) 💗

Jana Srdce

I come quite regularly to Edit for cranio, like i did today.
Edit is an angel, kind, smart, sensitive, caring, and very good at what she does.
Today, i arrived with a very busy mind, and i left with an empty mind, calm, and feeling a lot better.
A few months ago, i had a really serious issue with my left side, especially the left ear. I had ringing, discomfort, and it was very concerning. I was really worried.
In one session, it healed about 75%, and then 1 or 2 more sessions helped with the rest.
Every time i come, i wonder why i don't come more often. Once a week would transform my life!
--------------------------------
Chodím k Edit na kranio docela pravidelně, jako dnes.
Edit je anděl, milá, chytrá, citlivá, starostlivá a velmi dobrá v tom, co dělá.
Dnes jsem přišel s velmi zaneprázdněnou myslí a odcházel jsem s prázdnou myslí, klidný a s mnohem lepším pocitem.
Před několika měsíci jsem měl opravdu vážný problém s levou stranou, zejména s levým uchem. Zvonilo mi v něm, měl jsem nepříjemné pocity a velmi mě to znepokojovalo. Opravdu jsem si dělal starosti.
Během jednoho sezení se to zahojilo asi ze 75 % a pak ještě 1 nebo 2 sezení pomohla se zbytkem.
Pokaždé, když přijdu, se divím, proč nechodím častěji. Jednou týdně by mi to změnilo život!

Yann M.

Když jsem prošel prvními terapiemi a vstřebal jsem, že svět je ještě o kousek jiný, tak jsem vnitřně věděl, že to je opravdu ve směru, kudy chci dlouhodobě jít. Přál jsem si proto, abych na terapie měl, a plat mi (tehdy překvapivě) brzy přesně o cenu terapií povyskočil. Chodím na terapie 2x měsíčně, už hafo let, s přestávkami, které přinesl život, jako je bydlení 150km nebo stavba. Nejde mi o řešení konkrétního problému, i když je jasné, že přesně tak většina lidí začne, může být. Většinu změn krania v sobě vidím zpětně, třeba když najednou zmizela touha po sladkém, nebo se utlumily různé strachy/traumata/emoční vzorce, některé dokonce zmizely, ne jen že se s nimu už dá žít. K tomu provádím doma kranio i na sobě, prošel jsem dvěma kurzy Ridleyho, což stačí max pro rodinu (podle mne by to mohla umět na této základní úrovni každá máma pro své děti). Edit umí spoustu způsobů a metod, tak ji nechávám dělat co jak sama vnímá, nikdy to neprobíhá stejně. Samozřejmě že výborný je cílený rozhovor před, problém se tak dostane víc do pozornosti - ale on vůbec nemusí být ten nejdůležitější nebo příčinný, tak to nepřeceňuji. Edit má ještě další dar, a to pomoci vám v cestě, postrčí vás k někomu nebo k něčemu, má-li pocit, že je správný čas, i tak lze strávit rozhovor. Za mne je potřeba se na stole jen otevřít, všemi póry těla, klidně usnout (i když to se mi stane málokdy), uvolnit vše, co je svalově zaťaté, myšlením zavřené a odevzdat se ději stejně, jak večer když usínám. Hluk kolem nevadí, otevřu se, a i při sbíječce na dvoře za chvíli o ní nevím. Kdyby někdo strašil bolestí - vůbec neřešit. U Edit se mi to léta nestalo, víc to znám z domova při úrazech když dám ruku na zranění, případně když je něco psychicky hodně zamčeného, ale to je podle mé zkušenosti ok, hlavně lze bolest libovolně snížit, je to podle mne spíš příznak intenzity nápravy, ne chybného postupu (kranio nemá chybné postupy, děj si řídí vaše tělo), takže si říct. Edit se setkala i s případy, nad kterými by se normálnímu člověku rozklepala kolena, viděl jsem osobně, a za ta léta praxe... Když vám Edit nebude sedět, nebo bude mít málo termínů, doporučí vám někoho jiného, kdo by vám sedět mohl. Nehoní se za korunou, je šťastná co smí dělat a ráda vám doporučí, co vám doufá víc pomůže. Na stole mohu říct kdy chci a co chci, s Edit sdílet i mlčet. Každý člověk při terapii cítí něco jiného, jestli někdo barvy, jiný proudění a další vše zaspí, vše je v pořádku, nic není vyspělé a nic není zaostalé, jednou děj probíhá v koleni a za deset minut pravá ruka a najednou velký výdech... Každý to má jinak, kdo si nejste jistí, tak si zaplaťte tři terapie, člověk vyhodil už oknem víc, otevřete se, a udělejte si názor až po té poslední. Jo poznámka, zvlášť pro racionální lidi - hlavu do toho nepouštět, kranio je řeč těla, mnohem starší naše součást, než je racionalita. Má samozřejmě nějakou teorii, nějaké důvody, lze si předem přečíst vše od exaltických keců přes popis fulkra po ostře formulované výhrady, ale nic z toho vás ke správnému vztahu k sobě zcela jistě nedovede, jen vytvoří k vaší smůle očekávání nebo bariéry. Edit má můj obdiv, potkává mnoho zcela různých lidí, různě zraněných, s různými energiemi a ona se věnuje každému plnou pozorností. Tak s důvěrou vpřed!

Daniel Tenčl

Edit je úžasná, znám ji už přes rok a moc dobře si pamatuji, když jsem u ní byla poprvé. Měla jsem zablokovaná záda a ona mi po jednom sezení strašně pomohla, bolela mě opravdu asi týden. Navíc mi pomohla i se zánětem okostice, opravdu se mi ulevilo. Jsem hodně citlivá na energie, takže si to opravdu moc užívám. Teď jsem těhotná a měla jsem nějaké problémy, tak jsem k ní šla znovu. První sezení mě uvolnilo, bylo to skvělé, opravdu po dlouhé době jsem se cítila konečně dobře... Nevěřitelné, jak na jiné planetě. Bylo to úžasné. Cítila jsem, jak to proudí a vše se uvolňuje. To samé další sezení, bylo to zase jiné. Už se těším na další. Opravdu doporučuji, cítím u Edit klid, mateřskou lásku a hlavně upřímnost.

Nicole Zálišová

Edit, to je taková klidná, pečující, otevřená energie. Trpělivá, nehodnotící, podpůrná. Setkání s ní a její ošetření je jako ponoření do živé vody, jako když vyjdete na kopec a najednou vidíte větší perspektivu a něco se vyjasní. Nikam vás netlačí, ale podpoří tělo, aby si vyřešilo, co potřebuje. A pak je možné se posunout dál. S novým náhledem a novou energií. Čas strávený s Edit byl vždy příjemný a vždy byl spojen s nějakým následným posunem nebo pochopením. Můžu jen doporučit a těším se, až se zas potkáme. Děkuji za tuto možnost.

Vladimíra Marianovská

Za Edit jsme přišli na doporučení s malými dvojčaty, abychom vyčistily energie. Už na místě začaly změny. Kdo nezažije, neuvěří.
Mockrát děkujeme 💙

Anna

K andílkovi jménem Edit chodím bezmála 10 let. Její andělské (nejen) ruce, které mě vždycky dokázaly přenést do absolutního absolutna když mi bylo ouvej po duši, nebo dokázaly zmírnit až eliminovat akutní fyzický problém (měla jsem pár úrazů) a nastartovat a urychlit proces samouzdravování, a v neposlední řadě začaly pomáhat mojí 80+ mamince, když MUDrci nad ní lámali hůl, bych (ty ruce) chtěla mít k dispozici 24x7x365….tzn dvacet čtyři hodiny denně, sedm dní v týdnu, tři sta šedesát pět dní v roce … ale vím že by to bylo sobecké a musím se podělit i s dalšími….

Helenka

Přidat vlastní referenci

Nastala chyba při odesílání reference. Zkuste prosím znovu.

Děkujeme, Vaše reference byla úspěšně odeslána :-)

bottom of page